×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Ülkemizin hijyen ürünlerine odaklanan öncü firmalarından Rulopak, Uyumsoft ile ERP sürecine geçiş için el sıkıştı. Tüm modüllerin aktif olarak kullanılacağı webERP projesinin 2019 yılının başlarında tamamlanması planlanıyor. Projenin tamamlanmasıyla,  mevcut stokların, maliyetlerin ve tüm iş süreçlerinin anlık ve doğru verilerle izlenerek, kararların alınması hedefleniyor.

Sanayi geçmişi 1980’li yıllara uzanan Rulopak, ülkemizin ilk hijyenik klozet kapağı sistemini 2003 yılında geliştirmiştir ve üretimini yapmaya devam etmektedir. İstanbul’da iki ayrı lokasyonda, son teknoloji ve ekipmanlara sahip 17 bin metrekarelik üretim tesislerine sahip olan Rulopak, ülkemizin yanı sıra, 60’ın üzerindeki ülkeye ihracat yapmaktadır ve bir dünya markası olma yolculuğunu sürdürmektedir.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.