×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Dünyanın en büyük geri dönüşüm, su ve servis şirketlerinden birisi olan Remondis, 30 binin üzerindeki çalışanı ve 800’ün üzerindeki iş merkeziyle 4 kıtada binlerce şirkete ve milyonlarca kişiye hizmet veriyor. Çevre ve atık yönetimi ile su ve atık yönetimi konularında dünyanın en büyük şirketleri arasında bulunuyor.

Ülkemizde yerel yönetimlere ve özel sektöre hizmet veren Remondis Türkiye, iş süreçlerini tek bir platform altında yönetmek için Uyumsoft web ERP’yi tercih etti. Geçtiğimiz yıl imzalanan proje, bu yılın başında canlı kullanıma alındı. Proje kapsamında; temel iş uygulamaları, finans yönetim sistemi, malzeme-satış-satın alma yönetim sistemi, duran varlık yönetim sistemi, nakit akış yönetimi, depolar, idönüşüm (e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter) uygulamaları, duran varlık yönetim sistemi, nakit akış yönetim sistemi, talep/teklif ve onay yönetimi yer alıyor. …

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.