×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Sanica Uyumsoft ile Yürüyor!

Banyo grubu, ısıtma grubu, tesisat grubu, altyapı, spa ürünlerinde sektörünün lider firmaları arasında yer alan Fatinoğlu Holding, e-Fatura’nın ardından e-Arşiv sürecinde de Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ’yi tercih etti.

Holding binası Beylikdüzü Kavaklı Mahallesindeki tesislerinde faaliyet gösteren firma, geniş ürün yelpazesi ile yurtiçi ve yurtdışında Sanica markasıyla, bir dünya markası olma yolculuğuna emin adımlarla ilerlemektedir.

E-Uyum Mimarı Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ: e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv, e-Bilet gibi E-Uyum süreçlerinde ülkemizin lider entegratör firmasıdır.

Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katıyor!

İş dünyasının merkezinde yer alan; Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Merkezi Sicil Kayıt Sistemi (MERSİS), Esnaf Bilgi Sistemi (ESBİS), Hal Kayıt Sistemi (HKS) ile Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Ar-Ge Portalı projelerini başarıyla yürüten Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ, Türkiye’nin büyük markalarına, hassas ve karmaşık E-Uyum süreçlerinde Entegrasyon ve Portal servisleriyle değer katmaya devam ediyor. Uyumsoft, E-Uyum sürecinde, yaklaşık 6.000 işletmeye hizmet veriyor.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.