×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

“İşinizi İnternete Taşıyın” Semineri Yapıldı

İşinizi internete taşıyın” İşinizi internete taşıyın “

Uyumsoft Bilgi Sistemleri ve Teknolojileri AŞ tarafından, müşteri adaylarına “ İşinizi internete taşıyın ” semineri düzenlendi. Point Hotel Taksim’de, 17 Kasım 2016 tarihinde düzenlenen etkinliğe yoğun katılım gerçekleşti. Konunun uzmanları tarafından, webERP, CloudERP ve Kurumsal İş Süreçlerinin Yönetimi gibi başlıklar anlatıldı.

“ İşinizi, internete taşımaya hazır mısınız ? ” sorusuyla başlayan seminer sırasında, Uyumsoft Genel Müdürü Hüseyin Şahin, kurumsal sunum gerçekleştirdi. Uyumsoft ERP Satış Koordinatörü Selçuk Alkaş webERP ürün özellikleri hakkında bilgi verdi. Oracle yetkilileri BI sunumu yaptı. Ardından müşterilerin “Neden Uyumsoft” konulu görüşlerine yer verildi.  Trovarit’ten Muharrem Gezer, “Başarılı ERP uygulamaları için koşullar, ne kadar hazırım” başlığı altında bir konuşma gerçekleştirdi. Toplantı, soru-cevap bölümünün sonunda tamamlandı.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.