×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Kom Tekstil, e-Fatura’da Uyumsoft’u seçti

Mayo ve iç çamaşır sektöründe ülkemizin lider firması Kom Tekstil ve Konfeksiyon AŞ, e-Fatura, e-Arşiv, e-Defter sürecinde Uyumsoft’u seçti. Kadın, çocuk ve erkekler için hazırladığı koleksiyonlar ile çamaşırdan mayoya geniş bir ürün yelpazesinde hizmet sunan Kom Tekstil, iDönüşüm sürecinde sektörde öncü olan Uyumsoft ile çalışmaya devam ediyor. Galatasaray’da küçük bir atölyede 1950’li yıllarda faaliyetine başlayan Kom Tekstil, 1961 yılında Bomonti’deki fabrikasına geçti. Günümüze gelindiğinde ise, Yenibosna’da 25 bin metrekarelik entegre tesisinde yılda 1 milyon adetin üzerinde mayo üretimi ve yılda 3 milyon adedin üzerinde de iç çamaşırı üretimi gerçekleştiriyor. Ülkemizin yanı sıra, Amerika, Almanya, İngiltere, Birleşik Arap Emirlikleri, İspanya, Mısır dahil dünyanın dört bir yanına ihracat yapmayı sürdürüyor.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.