×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Dünyanın önde gelen başlıca otomotiv ve diğer ana sanayi firmalarına parça ve komponent üretimi yapan Mita Kalıp ve Döküm Sanayii AŞ, üretiminin %80’ni 4 kıtaya ihraç ediyor. 1967 yılında İstanbul’da kurulan Mita Kalıp ve Döküm Sanayii AŞ, günümüzde faaliyetine Beylikdüzü’nde 21 bin metrekare kapalı alana sahip tesisinde devam ediyor. ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001 yönetim sistem standartlarında yıllık 5000 ton hammadde kullanarak 12 milyon parça üretim yapan firma, 2013 yılında başladığı Endüstri 4.0 çalışmasıyla, bünyesindeki makineleri birbiriyle konuşur hale getirerek, üretimini anlık olarak takip etmeye başladı. 50 yıllık bir geçmişinde elde ettiği bilgi birikimi ve tecrübelerini, gerek yönetim, gerekse çalışanlar tarafından sahip olduğu kalite ve yönetim sistemleri ile yeni nesillere aktarılarak müşterilerin ihtiyaçları en yüksek kalitede sağlanmaktadır.

Endüstri 4.0 çalışmaları sürüyor, makineler ile Uyumsoft’u konuşturuyor

Mita Kalıp ve Döküm Sanayii AŞ Proje Yöneticisi Faruk İşler, şunları söyledi:
“Bu yıl, 50. yılımızı kutluyoruz. Sektörümüzün öncüsüyüz. Binlerce çeşit parça ve komponent üretimimizi, 4 kıtada otomotiv ve diğer sanayi firmalarına ihraç ediyoruz. Firma olarak, global pazarlardaki hedeflerimiz büyüktür. Firmamızda, üretimden sevkiyata kadar tüm süreçte Uyumsoft ERP’yi kullanıyorduk. Bu yılın içinde, Uyumsoft web ERP’ye geçiş yaptık. Endüstri 4.0 noktasında önemli çalışmalara imza atmaktayız. Makineler ile Uyumsoft’u konuşturuyoruz. Bu konuda çalışmalarımız sürüyor. Uyumsoft’tan memnunuz ve bu memnuniyetimizi diğer firmalara aktarırken, tavsiye ediyoruz” dedi.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.