×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Bir şirkette insan kaynakları yönetimi; işletmenin hedeflerine göre, diğer bir deyişle stratejik planlarına uygun olarak belirlemektedir. Şirketlerin iş gücü planlaması kapsamında, organizasyonlarının yönetimleri de yapılmaktadır. Konuyu biraz daha açacak olursak; insan kaynakları yönetimleri hazırlanırken firmanın ihtiyaçlarına uygun olarak iş gücünün oluşturulması, işe uygun yeteneklerin işletmeye kazandırılması, yeni katılanların işletme kültürüne hızlı adaptasyonlarının sağlanması, kurum içi eğitimlerle çalışanların bilgi birikimi ve tecrübelerinin sürekli arttırılması, işletme içinde yedekleme çalışmalarının planlanması, işveren ve çalışanların yasalar çerçevesinde çalışmalarının sağlanması, eşdeğer işe eşdeğer ücret verilmesinin organize edilmesi ve iş sağlığı ve güvenliğinin en üst düzeyde olması önemlidir gibi birçok başlık yer almaktadır. İnsan kaynakları içerisinde bir organizasyonun yönetimi yapılırken, işletmedeki birimlerin ve pozisyonların belirlenmesi gerekmektedir. O firmada yapılacak olan işin özelliği nedir, işi yapacak olan kişilerin nitelikleri neler olmalıdır gibi maddeler hazırlanmalı ve bu maddelere uygun çalışanlar firmaya kazandırılmalıdır. Ardından firmanın içerisinde bir organizasyon şeması hazırlanarak, görev tanımları ve görevlerin şemadaki yerleri belirlenmelidir. İşletmeler organizasyon ağacını oluştuktan sonra, şirket içerisinde bilgilendirme yaparak, tüm çalışanlara bilgi vermektedir.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.