×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

1977 yılında İstanbul- Beyazıt’ta faaliyete başlayan Örnek Halı, 2010 yılında piyasadaki gelişmeler doğrultusunda ‘Tuğra Halı’ markası ile İstanbul Mahmutbey’de 6 bin metrekare alanda, uzman kadrosu ve yıllara dayanan tecrübesiyle faaliyet göstermektedir.

Tuğra Halı, Yurtiçi piyasalarının yanı sıra; İngiltere, Kıbrıs, Almanya, Yunanistan, Ermenistan, Cezayir, Ortadoğu ve Balkan ülkelerine ihracat gerçekleştirerek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Tuğra Halı, makina halıları, kaymaz tabanlı City homeart halı ve banyo grupları, kilim, ithal halı koleksiyonu ve daha birçok zemin aksesuarları ile tüm Türkiye geneline yayılmış bini aşkın satış noktası ile kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun şartla sunmaktadır.

Tuğra Halı,makina halıları,kaymaz tabanlı City homeart halı ve banyo grupları,kilim,ithal halı koleksiyonu ve daha bir çok zemin aksesuarları ile tüm Türkiye geneline yayılmış 1000 aşkın satış noktası ile kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun şartla sunmak için çalışmaktadır.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.