×

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.

Dijital dönüşüm süreçleri, iş dünyasındaki tüm şirketlerin online platformlara taşınmasını zorunlu hâle getirdi. Şirketlerin yönetim, tedarik ve operasyon süreçlerinin dijitalleşmesi, mobilleşme ve çağın hızını yakalama açısından büyük önem taşıyor. Bu sebeple dijitalleşme sürecini henüz tamamlamamış şirketlerin gelecek dönemde de ticari faaliyetlerini hız kesmeden sürdürebilmek için değişime şimdiden ayak uydurması gerekiyor. Eğer siz de ticari yazılım kullanımına geçmek ve e-ticaret faaliyetlerinizi her yerden erişebileceğiniz bulut tabanlı bir platform üzerinden kolayca denetlemek isterseniz, ekoTicari ile hemen tanışabilirsiniz. En kullanışlı ticari paket program seçenekleri arasında yer alan ekoTicari ile şirketinizin faaliyetlerine mekan bağımsız internet olan her yerden erişebilir, işletmenizin muhasebe, finans, envanter yönetimi, satın alma ve sipariş yönetimi gibi iş süreçlerini ekonomik ve kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. İşletmeniz büyüdükçe, ihtiyaçlarınıza göre ekoTicari’nin sunduğu farklı paketlere geçebilir, işletmenizin büyümesine destek olacak modülleri kolayca kullanabilirsiniz.dijital-perakende

ekoTicari: Hızlı ve Kolay Denetleme

Sizin için en avantajlı ticari paket program seçenekleri arasında yer alan ekoTicari, alışılmışın dışındaki avantajlarıyla işletme yönetiminizi benzersiz ölçüde kolaylaştırır. Şirketinizin tüm bilgilerini bulut sistemi üzerinde tutan ekoTicari, bu sayede internete erişebildiğiniz her yerden kolayca ulaşılabilir ve tüm işlemlerinizi rahatça gerçekleştirir. Ticari ve muhasebe yazılımı olarak kullanabileceğiniz ekoTicari; envanterlerinizi kolayca yönetmenize, e-Fatura, e-İrsaliye, e-Smm ve tüm elektronik belgelerinizi kesebilmenize, satış ve sipariş yönetimini gerçekleştirebilmenize yardımcı olur. ekoTicari yazılımı, donanımsal ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak şirketinizin giderlerini de önemli ölçüde düşürür. Donanım maliyetlerini %90’e kadar düşüren bulut yazılımı  ekoTicari, farklı yazılımlara olan ihtiyacınızı ortadan kaldırmasıyla da muhasebe denetleme ve stok yönetimi işlemlerinizi hızlandırır. Pek çok ticaret işlemini tek yazılım üzerinden gerçekleştirebilmenizi sağlayan yazılım, bu sayede zamandan tasarruf etmenizi ve vaktinizi eskisinden çok daha verimli bir şekilde değerlendirmenizi de mümkün kılar.

Farklı İşlemlerinizi Kayıt Altında Tutan ekoTicari Modülleri

ekoTicari yazılımı ile faydalanabileceğiniz hizmetler arasında ihracat ve ithalat yönetimi gibi operasyonel modüller de bulunur. Yazılım üzerindeki modüller, hem üretim hem de farklı alanlarda satış yapan şirketlerin tüm muhasebe işlemlerinin rahatlıkla kontrol edilebilmesini sağlar. ekoTicari üretim modülü ile şirketinizin üretim birimlerinin muhasebesini rahatça tutabilir, ticaret işlemlerinde kullanabileceğiniz ithalat modülü ve ihracat modülü ile de satışlarınızı denetleyebilirsiniz. Pazaryerlerinde bulunan mağazalarınızdan satışa çıkardığınız ürünlerin gelir, gider, vergi gibi detaylarını rahatça kontrol edebilir, e-Belge sistemiyle şirketinizin finansal faaliyetlerini kayıt altına alabilirsiniz. ekoTicari yazılımıyla e-dönüşüm sürecinizi hızlandırabilir, böylece daha proaktif, yenilikçi, çevik ve güçlü bir şirket yapısına kolayca kavuşabilirsiniz. Birbirinden avantajlı modüller sayesinde oluşabilecek insani hataların önüne geçebilir ve şirketinizi daha verimli ve güçlü bir şekilde yönetebilirsiniz. ekoTicari modülleri sayesinde operasyonel süreçlerinizi daha az enerji, zaman ve masrafla kolayca gerçekleştirebilir ve tasarruf edebilirsiniz. Üstelik tüm bu fonksiyonları satın almak için bütçenizin iki, üç katı para ödemek zorunda kalmazsınız.

Uyumsoft ile Bütünleşik İş Çözümleri

Uyumsoft imzası taşıyan ekoTicari, size 3 farklı paket sunar. Yeni kurulan şirketler için tasarlanan Vita, pratik arayüzü ile kolay bir kullanıma sahiptir. Bu paket ile muhasebe, finans, envanter, satın alma, e-Belge yönetimi yapabilirsiniz. Orta ölçekli firmalar ve ihracat alanında faaliyet gösteren şirketler ise Gama paketini tercih ederek geniş çaplı yurt içi ve yurt dışı satışları tek platform üzerinden kolayca yönetebilirler. ekoTicari yazılımının üretim yapan ve aynı zamanda hem ihracat hem ithalatla uğraşan firmalara özel olan seçeneği ise Delta paketidir. ekoTicari, tüm paketlerde kullanıcılara pazaryeri entegrasyonu sunar ve her türlü mobil cihazdan kullanılabilir. Eğer siz de şirketinizin operasyonel ve finansal süreçlerini kolay, hızlı ve hatasız bir şekilde tutmak, dijital belgelerinizi ve faturalarınızı sorunsuz bir şekilde düzenlemek istiyorsanız ekoTicari ile hemen tanışabilir; şirketinizin yönetimini istediğiniz her yerden kolayca gerçekleştirme avantajından yararlanabilirsiniz.

CVK-Group-1.jpg
Dedeman-Holding-1.png
Elle-Ayakkabı-1.png
ENKA-İnşaat-ve-Sanayi-AŞ-1-1.png
Erpiliç-1.jpg
Hamidiye-Su-1.jpg
Kolin-Holding-1.png
Limak-Holding-1.jpg
Matraş-Deri-1.jpg
Microsoft-Türkiye-1-1.png
Milangaz-1.jpg
mudo-1.jpg
İKEA-1.png
İzmir-Gaz-1.png
Miele-Elektrikli-Aletler-1.png
Sizi Arayalım

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için
iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.
En kısa sürede uzman ekiplerimiz size
dönüş yapacaktır.

    ×

    Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz. En kısa sürede uzman ekiplerimiz size dönüş yapacaktır.